Antalya Belediyesi Güncel 46 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

Antalya Belediyesi Güncel 46 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

Güncel güvenlik görevlisi alımı ilanları ile beraber yayınlanan son dakika kamu personel içeriğinde Antalya Büyükşehir belediyesi 46 tane sürekli özel güvenlik görevlisi alacak.

Son dakika güvenlik alımı ilanları kapsamında bildirilmiş olan güncel özel güvenlik personeli alımı için başvuru yapacak bütün kişilerin 25 ile 40 yaş arasında olma şartı bulunmakta.


Belediye Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?


•    Antalya insan kaynakları için son başvuru tarihi 4.10.2021.

•    Personel alımı başvurusu için kuruma şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

•    Yüksek Alan Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 20 Murat Paşa


Kamu Güncel Güvenlik Alımı Başvuru Şartları


1.    Antalya belediyesi işçi alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin dış görünümüne özen göstermesi, Türk vatandaşı olması ve kendi mesleği ile ilgili olan çalışmaları güncel olarak takip edebilmesi gerekmekte.

2.    Kamu kurumu personel alımları için çalışmak isteyen vatandaşların iletişim yönlerinin güçlü olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve meslekleri konusunda gerekli olan sertifikalara sahip olmaları gerekmekte.

3.    Belediye işçi alımları için görev yapmak isteyen kişilerin sorunlar karşısında çözüm odaklı olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin olmaması ve görev başında iken ekip çalışmasına alışkın olmaları gerekiyor.

4.    Antalya iş ilanları kapsamına tüm başvuru yapacak adayların işleri ile ilgili olarak planlama ve organizasyon yeteneklerinin olması görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

5.    Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin yazılı ve sözlü iletişimlerinde çok iyi olması devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve tempolu iş ortamında çalışmaya alışık olmaları gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.