Bayrampaşa Belediyesi Sınavsız işkur şoför alımı

Bayrampaşa Belediyesi Sınavsız işkur şoför alımı

Belediye şoför alımı yapılması açıklanmış olan bilgilerde Bayrampaşa belediyesi işkur üzerinden kurum dışı olarak yayınlamış olduğu ilanlar ile kamu personeli alımı yapacak.

Bayrampaşa belediyesi işçi alımı kapsamına açıklanmış olan duyurular için iş başvurusu yapmak isteyenlerin SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olması şartı bulunmakta.


Bayrampaşa Belediyesi Sınavsız işkur şoför alımı başvuru şartları nedir?


Başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin en az bir yıl iş deneyimine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, İletişim becerileri kuvvetli olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu şoför alımı için başvuru yapmak isteyenlerin psikoteknik belgesine sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, seyahat engelinin bulunmaması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İstanbul iş ilanları genelinde yayınlanmış olan alımlar için başvuru yapacak olan kişilerin dış görünümüne özen göstermesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, SRC-2 ve SRC-4 belgelerine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, ileri seviye sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Bayrampaşa Belediyesi Sınavsız işkur şoför alımı başvuru bilgileri


Belediye kadrolu şoför alımı için son başvuru tarihi 26.2.2021 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu işlemleri için kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine kısa özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

Başvuru esnasında belge istenmemektedir.

bayrampasa@baypas.org

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.