Belbim 8232 TL Maaş ile KPSS’siz Kamu Personel Alımı

Belbim 8232 TL Maaş ile KPSS’siz Kamu Personel Alımı

Memur alımı ilanları ile açıklaması yapılmış olan resmi duyurularda İstanbul belediyesine bağlı olan BELBİM içinde görevlendirilmek üzere hukuk işleri uzmanı alımı yapılacaktır.

Bütün bay ve bayan adayların UYAP kullanabilmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, B1 düzeyinde İngilizce bilmesi ve formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması gerekiyor.


BELBİM KPSS’SİZ PERSONEL ALIMI


•    Hukuk uzmanı alımı son başvuru tarihi 2.12.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvuru için aşağıda bulunan site üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

•    Resmi ilanın belgesi hemen aşağıda lütfen inceleyiniz.

www.kariyer.ibb.istanbul

 

belbim.webp

 


KAMU PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU


1.    Bütün başvuru yapacak olan vatandaşların en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve etkili iletişim kurabilen, temsil ve muhakeme yeteneğine sahip olmaları ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    İstanbul iş ilanları için çalışmak isteyenlerin iş takip ve işi sonuçlandırma konusunda yetkin olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve çevresi ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

3.    Elektronik para hizmetleri kurumu için görev almak isteyenlerin avukatlık ruhsatına sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, bankacılık ve finans hukuku, genel hukuk mevzuatı ve belediye kanunları ile ilgili konulara hakim olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4.    İstanbul belediyesi memur alımı için kişilerin üniversitelerin lisans veya ön lisansüstü programlarının hukuk fakültelerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.