Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Şehir Plancısı Alımı

Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Şehir Plancısı Alımı

Kamu memur alımı kapsamı içinde açıklanmış bulunan iş ilanları bilgilerinde BİMTAŞ Boğaziçi peyzaj hizmetleri bünyesine 5 adet şehir plancısı alımı yapılacak.

Kamu mühendis alımı için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin Şehir ve Bölge planlama bölümlerinden mezun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve risk değerlendirme çalışması yapabilmeli.


KPSS ŞARTSIZ ŞEHİR PLANCISI ALIMI


Bimtaş mühendis alımı son başvuru tarihi 20.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Tüm adaylar aşağıda yazılı bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekmektedir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

sehir-plancisi.jpg

 


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Tüm başvuru sahiplerinin tercihen yüksek lisansını tamamlamış olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, çalışmaların planlanması ve yürütülmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin iyi derecede İngilizce bilmesi, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünü yapmasını sağlamalı.

Belediye mühendis alımı için adayların kamu ve özel sektör tecrübelerinin olması, diğer birimler ile koordineli çalışabilmesi ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Başvuru gerçekleştirenlerin tercihen İstanbul sınırları içinde ikamet etmesi, danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlamalı, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.

Kamu ilanları için başvuru yapacakların rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.