Bursa Belediyesi Memur Alımı Ve KPSS Şartsız Kamu Alımları

Bursa Belediyesi Memur Alımı Ve KPSS Şartsız Kamu Alımları

Kamu memur alımı için yayını gerçekleştirilmiş olan iş ilanları bilgilerinde Bursa büyükşehir belediyesi halkla ilişkiler personeli alımı yapacak.

Bursa kültür ve sanat kurumu için başvuru yapacak olanların iletişim fakültesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunu olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


BURSA BELEDİYESİ MEMUR ALIMI


Organizasyon hizmet elemanı alımı için son başvuru tarihi 17.11.2021 olarak bildirildi.

Başvurular online olarak aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır

ozgeparil@bursakultur.com

 

bursa-belediye-memur-alimi.jpg

 


KPSS ŞARTSIZ KAMU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru işlemlerinde bulunacakların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve en az 5 yıl deneyim sahibi olması gerekiyor.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin iyi derecede İngilizce bilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, düzenli ve planlı çalışması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Belediye memur alımı genelinde yayınlanmış alımlara başvuracakların YÖK dil sınavından en az 75 puan almış olmaları, Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve düzenli bir şekilde raporlama alışkanlığı olması gerekiyor.

Kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin beden dili eğitimi, liderlik ve yönetim becerileri eğitimleri almış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve dokümantasyona önem vermesi gerekiyor.

Tüm adayların 45 yaşından büyük olmaması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kendini geliştirmeye istekli olması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.