Dışişleri Bakanlığı Güncel Kamu Personel Alımı İlanları

Dışişleri Bakanlığı Güncel Kamu Personel Alımı İlanları

Güncel memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde Dışişleri bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 12 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyenlerin Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda deneyimli olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.


DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI


Bilişim personeli alımı son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Adayların başvuru işlemleri için aşağıda yazılı resmi site üzerinden online işlem yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

 

disisleri-bakanligi-personel-alimi.jpg

 


GÜNCEL KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Son dakika ilanları için başvuru düzenleyeceklerin Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların danışmanlık yapan firma personeli olarak en az 5 (beş) yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve raporlama tecrübesine sahip olmaları.

Bakanlık memur alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin Windows ve Linux Sunucularında bakım izleme ve yapılandırma konularında bilgi sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yenilikçi, iletişim yönlerinin güçlü olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.