İzelman KPSS Şartsız 7496 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

İzelman KPSS Şartsız 7496 TL Maaş İle Kamu Personel Alımı

KPSS'siz personel alımı ilanları için açıklanmış olan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi kurumu olan İZELMAN birimlerinde çalıştırılmak üzere elektrik elektronik mühendisi alımı yapılacaktır.

İzelman işçi alımı ilanları için çalışmak isteyen adayların üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


İZELMAN PERSONEL ALIMI BİLGİLERİ


Kamu elektrik mühendisi alımı için son başvuru tarihi 30.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri yapmak isteyenlerin aşağıda yazılan mail adresine kısa özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

 

izelman-muhendis-alim.webp

 


KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMI


İzmir belediyesi mühendis alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmaması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Başvuru işlemlerinde bulunacak vatandaşların süreç akış şemaları, kanun, yönetmelik, yönergeler hakkında bilgili olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, faaliyet ile ilgili bilgilerin toplanmasını yapmalı ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Bütün vatandaşların araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu ilanları için görev almak isteyen şahısların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve eğitim teknolojilerini etkin kullanabilmeleri gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.