İzmir Belediyesi İzelman Kurumu Endüstriyel Tasarımcı Alımı Yapacak

İzmir Belediyesi İzelman Kurumu Endüstriyel Tasarımcı Alımı Yapacak

Duyurusu yapılan güncel memur alımı ilanları bilgisi içinde İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İzelman Kurumu bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız endüstriyel tasarımcı alımı yapılacaktır.

KPSS şartsız memur alımı ilanları doğrultusunda İzmir büyükşehir belediyesi kurumuna bağlı olan İzelman firması için başvuru yapacak kişilerin üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


Endüstriyel Tasarımcı alımı için son başvuru tarihi 5.10.2021.

İzmir belediyesi personel alımı başvuru işlemleri yapmak isteyenler mail adresine özgeçmişlerini yollaması zorunludur.

basvuru@izelman.com.tr


Başvuru Şartları

 

İzmir memur alımı ilanları kapsamında başvuranların Hızlı problem analiz etmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve problemleri çözme yeteneğine sahip olması gerekmekte.

Güncel personel alımları için kişilerin analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve iletişim becerisi yüksek olması lazım.

Bütün bay ve bayan adayların esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, Türk vatandaşı olması ve yoğun iş temposuna uyum sağlamaları gerekmekte.

 

izmir-tasarim.jpg

 

Kamu ilanları dâhili içinde çalışmak isteyenlerin zaman yönetimi, planlama konularında tecrübe sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve iş takip becerisine sahip olmaları gerekmekte.

Tüm başvuracak olanların mesleği ile ilgili programları iyi şekilde kullanabilmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve teknolojik açıdan teknoloji literatürüne hâkim olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.