İzmir İzenerji KPSS'siz Güncel Kamu 3 Teknisyen Alımı İlanları

İzmir İzenerji KPSS'siz Güncel Kamu 3 Teknisyen Alımı İlanları

KPSS şartsız olarak yayını gerçekleştirilen güncel kamu teknisyen alımı ilanları bilgilerinde İzmir Belediyesine bağlı olan İZENERJİ kurumuna 3 adet elektrik teknisyeni alımı yapılacak.

İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığının iştiraki olan İZENERJİ kurumu alımları için başvurmak isteyen kişilerin meslek lisesinin ilgili bölümünden eğitim almış olması gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Belediye elektrik teknisyen alımı son başvuru tarihi 6.10.2021.

3 tane kamu teknisyen alımı için aşağıda bulunan link üstünden başvuru gerçekleştirilmesi gerekiyor.

www.izenerji.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


Güncel teknisyen alımı ilanları için başvuracak olan kişilerin yeni teknolojileri takip etmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İzmir belediyesi işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin verimlilik sağlayacak proje önerileri oluşturabilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurum için işlerin yenilikçi yapılabilmesi için öneriler oluşturabilmeli.

Belediye elektrik teknisyeni alımı için bütün başvuracak kişilerin İş birimlerden gelen ek destek taleplerini almak, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak ve gerekli yönlendirmeleri ve planlamaları yapmak.

 

izmir-elektrik.jpg

 

Başvuru düzenleyecek vatandaşların ekip üyelerinin yetkinliklerini takip ederek gelişmesini sağlamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin çözüm odaklı olmaları, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olmalı ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.