İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personel Alımı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kamu Personel Alımı

Güncel ilanlar dahilinde açıklanmış bilgiler içinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kurumuna Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar kapsamında programcı alımı yapılacaktır.

Başvuru yapacak olan bütün adayların 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucunun olumlu olması, 2020-KPSS, KPSS P3 puanına sahip olmaları gerekiyor.


İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ PERSONEL ALIMI


Teknoloji Enstitüsü iş başvurusu için son başvuru tarihi 23.11.2021 olarak bildirildi.

Başvurular direk olarak kurumaşahsen yapılacaktır.

http://www.iyte.edu.tr/

 

izmir-is-ilan.jpg

 


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Programcı alımı için başvuru yapacakların ekip çalışmasına uygun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, disiplinli ve gelişime açık olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İzmir teknoloji kurumu için görev almak isteyenlerin problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması ve Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Kamu personeli alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin esnek çalışma saatlerine uyumlu, kamusal haklardan mahrum olunmaması, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Ensitütü iş ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin iş birimlerine verimlilik sağlayacak proje önerileri oluşturması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bütün adayların yazılım mimarisinin daha verimli ve yenilikçi yapılabilmesi için öneriler oluşturmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.