Kamu 90 Sağlık Personeli, Güvenlik Ve İşçi Alımı Yapılacak

Kamu 90 Sağlık Personeli, Güvenlik Ve İşçi Alımı Yapılacak

Kamu iş ilanları geneli içinde açıklanmış olan bilgilerde Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere güvenlik, işçi, teknisyen ve sağlık personeli alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların kurum tarafından açıklanmış olan özel ve genel şartları taşıması gerekmekte.


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Üniversite personel alımı için son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri için öncelikle kurumun www.gop.edu.tr sitesinden başvuru formu doldurulacak ve sonra üniversiteye şahsen başvuru yapılacaktır.

 

universite-personel-alimi.jpg

 


GÜVENLİK, İŞÇİ VE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Güvenlik alımı için başvuru yapmak isteyenlerin tüm yerleşkelerinde (il/ilçe) iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmasına sağlık bakımından herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Vücutta görünecek şekilde dövmesi bulunmaması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için başvurmak isteyenlerin hijyen belgesine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı.

Bütün başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin Eczacı pozisyonuna müracaat eden adayların 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Kanun'un 2. 3 ve 4'üncü maddelerinde belirtilen şartları taşıması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Gaziosmanpaşa üniversitesi ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin İş tecrübelerinde SGK kayıtları ve çalıştıkları kurumlardan aldıkları belgeler birlikte değerlendirilecek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.