Kamu Destek Personeli Alımı! KPSS Şartı Yok!

Kamu Destek Personeli Alımı! KPSS Şartı Yok!

Kamu kurumuna memur alımı yapılması amacı ile açıklanmış iş ilanları bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 adet destek personeli alımı yapılacak.

Başvuru işlemleri yapmak isteyen adayların en az lise mezunu olması, B türü ehliyete sahip olması ve aktif bir şekilde araç kullanabilmesi ve 18 yaşından gün almış olması gerekiyor.


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İsper tarafından yayınlanmış alımların son başvuru tarihi 16.11.2021 olarak bildirildi.

İş başvurusu yapmak isteyenler hemen aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor ve başvuru esnasında destek personeli ilanı için başvurduğunuzu belirtiniz.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

sosyal-hizmetler-uzmani-alimi.jpg

 


KAMU KURUMU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru işlemlerinde bulunacakların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, lise mezunu olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İstanbul belediyesi memur alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, 18 yaşından büyük olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Bütün başvuru sahiplerinin yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın, detay odaklı olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İSPER kurumu iş ilanları için çalışmak isteyenlerin gerekli olan teknolojilerini etkin kullanabilmeleri, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, sorumluluk sahibi olan süreç sahiplerine destek ve danışmanlık hizmeti vermesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.