Kamu Kurumu 40 Kişi Güvenlik, Memur Ve İşçi Alımı

Kamu Kurumu 40 Kişi Güvenlik, Memur Ve İşçi Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için açıklanmış olan bilgilerde Bartın üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere güvenlik alımı, işçi alımı ve memur alımı olmak üzere toplamda 40 personel alınacak.

Üniversite işçi alımı kapsamında başvuru yapmak isteyen tüm adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve gerekli olan eğitim şartlarını taşımaları gerekmekte.


KAMU KURUMU PERSONEL ALIMI


Üniversite personel alımı son başvuru tarihi 22.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Bütün başvuru işlemleri için tüm kişiler üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir

 

universite-memur-alimi.jpg

 


MEMUR, GÜVENLİK VE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Bartın iş ilanları için Lojistik, Kargo, Kargo Hizmetleri, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Yönetimi, Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık veya Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik ön lisans programından mezun olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Güvenlik alımı için başvurmak isteyenlerin 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P93) en az 50 puan almış olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması veya Özel Güvenlik ve Koruma ön lisans programından mezun olmaları gerekmekte.

Destek personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından P94 puanına sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, lise mezunu olmaları, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmaması ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.