Kamu Ödeme Hizmetleri 7209 Lira Ücret İle Ekip Görevlisi Alımı

Kamu Ödeme Hizmetleri 7209 Lira Ücret İle Ekip Görevlisi Alımı

Son dakika haber kapsamında yayınlanmış olan güncel KPSS'siz memur alımı ilanları bilgisinde İstanbul BELBİM ödeme hizmetleri kurumuna 3 adet bireysel müşteri yönetimi ekip görevlisi alımı yapılacaktır.

Güncel kamu memur alımı ilanları için elektronik para ve ödeme hizmetleri kurumuna iş başvurusu yapacak olan kişilerin 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekiyor.


KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI BİLGİLERİ


Müşteri ekip lideri alımı son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak bildirildi.

Tüm başvuru yapacak olan şahısların aşağıda yazılı olan kurum sitesi üstünden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


BELEDİYE MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin fakültelerin 4 yıllık lisans mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve bilgisayar programlarını iyi şekilde kullanmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımı kapsamı içinde iş başvurusu yapmak isteyenlerin yaptığı işte insiyatif alması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları gerekmekte.

Güncel iş ilanları için gerekli işlemleri yapmak isteyenlerin etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve müşteri ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları gerekiyor.

 

belediye-memur-alimi.webp

 

Bütün adayların şikayet yönetimi yapabilen, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Başvuru yapacak olan vatandaşların yeni teknolojileri takip eden, güler yüzlü, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ayrıca devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.