Kamu Personel Alımı Kapsamında KPSS'siz Memur Alımı

Kamu Personel Alımı Kapsamında KPSS'siz Memur Alımı

KPSS şartsız memur alımı yapılması için açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde Afyon sağlık bilimleri üniversitesi bünyesine ön muhasebeci alımı yapılacaktır.

Kamu memur alımı dahilinde başvuru yapmak isteyenlerin en az bir yıl ön muhasebe deneyiminin olması ve ön lisans mezunu olmaları gerekiyor.


KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Muhasebe elemanı alımı son başvuru tarihi 16.11.2021 olarak duyuruldu.

Başvurular üniversitenin personel daire başkanlığına yapılacaktır.

 

kamu-memur-alimi-ilanlari.jpg

 


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin kurumu için istatistiklerin tutulmasını yapmalı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve muhasebe konusunda deneyim sahibi olması gerekiyor.

Başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların en az ön lisans mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Afyon iş ilanları genelinde çalışmak isteyenlerin yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumsal anlamda aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

Üniversite memur alımı için çalışmak isteyenlerin risk kültürünün geliştirilmesi amacıyla değerlendirme yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve üst yönetime iyileştirme önerileri sunması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların organizasyon yapısı, çalışan sayısı, planlanan ve gerçekleşen bütçe konularında bilgili olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesini sağlaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.