Kamu Teknisyen Alımı 2021 KPSS'siz İş İlanları Yayınlandı

Kamu Teknisyen Alımı 2021 KPSS'siz İş İlanları Yayınlandı

Yayınlanmış olan duyurularda KPSS'siz güncel kamu teknisyen alımı ilanları kapsamında Çanakkale Ezine belediyesi içinde çalıştırılmak üzere kadrolu olarak makine teknisyeni alımı yapılacak. 2021 teknisyen alımı başvuru şartları nedir?

Güncel kamu ilanları içerisinde yayını gerçekleştirilen bilgilerde Ezine belediyesinin personel alımları için başvurmak isteyenlerin lise mezunu olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Belediye teknisyen alımı için son başvuru tarihi 7.10.2021.

Ezine belediye personel alımları için aşağıda bulunan adres üzerinden başvuru yapınız.

Cumhuriyet mahallesi Nahit Şenoğlu Caddesi No: 2 Ezine


Başvuru Şartları Nedir?


Bütün başvuracak vatandaşların liselerin makine ve alt bölümlerinden mezun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kendi iş alanları ile ilgili olarak deneyim sahibi olmaları gerekmekte.

Kamu işçi alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin Hızlı problem analiz etme özelliklerinin olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve sorunları çözme yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Güncel personel alımı kapsamında görev almak isteyenlerin esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

 

canakkale-makine.jpg

 

Bütün başvuru yapan kişilerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, yoğun iş temposuna uyumlu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye teknisyen alımı için görevlendirilmek isteyenlerin raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.