Kamuya İşçi, Memur Ve Teknisyen Alımı Yapılacak

Kamuya İşçi, Memur Ve Teknisyen Alımı Yapılacak

Kadrolu işçi alımı ilanları için yayını yapılmış olan bildirilerde Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesine büro personeli, teknisyen alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

Üniversite personel alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerekiyor.


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Eskişehir üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 21.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular şahsen yapılacaktır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir

 

eskisehir.jpg

 


İŞÇİ VE TEKNİSYEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Çalışmak isteyen vatandaşların düzenli ve planlı çalışmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Görev yapmak için başvuru düzenlemek isteyenlerin koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Eskişehir üniversitesi personel alımı işlemleri için tüm kişilerin ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Personel alımı ilanları kapsamında tüm vatandaşların stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.