KPSS şartı istenmeden memur alımı yapılacak

KPSS şartı istenmeden memur alımı yapılacak

KPSS şartı istenmeden bildirilmiş bulunan kamu personel alımı duyurusunda İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER AŞ birimlerine memur alımı gerçekleştirilecek.

KPSS şartı istenmeden resmi açıklaması yapılmış olan kamu memur alımı için başvuru işlemlerinde bulunacak olanların en az lise mezunu olmaları ve 1986 doğumlu olmaları şartı bulunmakta.


Kamu memur alımı başvuru şartları


1.    İBB personel alımı için adayların hızlı problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, en az lise mezunu olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    Kamu personel alımı genelinde yapılan alımlar için çalışmak isteyenlerin takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

3.    Bildirilen iş ilanları kapsamında iş başvuru yapacak vatandaşların 1986 doğumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

4.    İstanbul belediyesi personel alımı için kişilerin koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


İstanbul belediyesi memur alımı ilanı başvuru bilgileri


•    İSPER AŞ personel alımı son başvuru tarihi 26.12.2021 olarak açıklandı.

•    İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı olan belediye internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

•    Başvuru işlemlerinde belge istenmemektedir.

•    Kurum Telefonu: 444 77 33

Başvuru için tıklayınız

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.