KPSS Şartsız Kamu Mühendis Alımı İş İlanları Yayınlandı

KPSS Şartsız Kamu Mühendis Alımı İş İlanları Yayınlandı

Yayınlanan güncel KPSS şartsız kamu mühendis alımı ilanları genelinde Bursa Karacabey belediyesi birimlerine 2 tane çevre mühendisi alımı gerçekleştirilecek. 2021 mühendis alımı ilanları? Mühendis maaşları ne kadar?

Kamu mühendis alımı ilanları ile birlikte yayınlamış olan kamu personel alımı ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacak olan kişilerin atık yönetimi konuları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekiyor.

Çevre mühendisleri genel olarak 4000 lira ile 8500 lira arasında değişmektedir.


MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Belkar kurumu işçi alımı son başvuru tarihi 12.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvurular kurumun iş başvuru sitesi üzerinden yapılacaktır.

•    Tabaklar Mahallesi Dr. Rüştü Özüt Caddesi Hakkı Atış İş Merkezi No: 6


KAMU MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu mühendis alımı için bütün adayların üniversitelerin çevre mühendisliği bölümünden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 18 yaşından gün almış olmaları gerekmekte.

2.    Resmi iş ilanları için görev almak isteyenlerin sıfır atık yönetimi ile ilgili bilgili ve tecrübe sahibi olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve ambalaj atıkları çevre görevlisi belgesine sahip olmaları gerekiyor.

3.    Bursa memur alımı için başvuru işlemlerini yapacak olanların mesleğinde yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve bilgisayar konusunda gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

4.    Başvuru tarihinden itibaren bütün vatandaşların Karacabey ilçesi içinde ikamet ediyor olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5.    Bütün başvuru sahiplerinin herhangi bir sicil kayıtlarının olmaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.