KPSS şartsız kamuya büro yönetimi ve sekreterlik memur alımı

KPSS şartsız kamuya büro yönetimi ve sekreterlik memur alımı

Kamu memur alımı gerçekleştirilmesi amacı ile duyurusu yapılan ilanda Bursa belediyesi KPSS şartsız kamuya büro yönetimi ve sekreterlik memur alımı yapılacak.

Bursa belediyesi KPSS şartsız kamuya büro yönetimi ve sekreterlik memur alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen adayların üniversitelerin büro yönetimi bölümü mezunu olması gerekiyor.


KPSS şartsız memur alımı başvuru şartları


1.    İş başvurusu yapacak olanların tercihen büro yönetimi mezunu olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, yönetici asistanlığı pozisyonunda tecrübeli olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    Tüm başvuru sahiplerinin büro yönetimi ve sekreterlik alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini sağlamalı ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    Bursa iş ilanları dahilinde görev almak isteyenlerin 45 yaşından büyük olmaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, dış görünümüne özen göstermesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

4.    Bursa kültür kurumu için başvuru yapmak isteyenlerin İngilizce bilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

5.    Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


KPSS şartsız ve sınavsız memur alımı başvuru bilgileri


•    Bursa kamu personel alımı son başvuru tarihi 29.12.2021 olarak açıklandı.

•    İş başvurusu için bütün kişilerin aşağıda bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor. Başvuru esnasında belge istenmemektedir.

ozgeparil@bursakultur.com

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.