KPSS siz 2021 Memur Alımı İlanları İle 5194 TL Maaşla Personel Alımı

KPSS siz 2021 Memur Alımı İlanları İle 5194 TL Maaşla Personel Alımı

KPSS siz 2021 memur alımı ile yayınlanmış olan bilgilerde İzmir belediyesi kurumu olan izelman bünyesine ön lisans mezunu olmak şartı ile 2 tane büro personeli alımı yapılacak.

2021 Kamu personel alımı ilanları ile beraber yayını gerçekleştirilmiş olan İzmir iş ilanları genelinde memur alımı için başvuru yapacakların en az ön lisans mezunu olmaları şartı bulunmakta.


Başvuru Bilgileri


•    İzelman genel hizmetler sağlık kurumu işçi alımı son başvuru tarihi 13.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvurular aşağıda kuruma ait olan mail adresine özgeçmişinizi yollamanız gerekiyor. Mail yollarken büro personeli kadrosu içi başvurduğunuzu belirtmeniz gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr

 

guncel-2021-memur-alim-ilan.jpg

 


Başvuru Şartları


1.    KPSS şartsız memur alımı için tüm başvuranların kanun veya KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevlerinden açığa alınmış olmaları gerekiyor.

2.    İzmir işçi alımı için kişilerin gerekli ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları gerekiyor.

3.    Görev almak isteyen şahısların müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yerine getirmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve dış görünümüne özen göstermesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

4.    Kamu ilanları için görev yapacak olan kişilerin kendi iş pozisyonunda tecrübeli olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve düzenli ve planlı çalışan, raporlama alışkanlığı olan kişilerden olmaları gerekmekte.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.