Kültür Bakanlığı Sürekli Güvenlik Ve Temizlik Görevlisi Alımı

Kültür Bakanlığı Sürekli Güvenlik Ve Temizlik Görevlisi Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı sürekli işçi alımı ilanları ile birlikte kendi birimleri içinde istihdam edilmek üzere Temizlik personeli ve Güvenlik görevlisi yapacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ilanları kapsamında Güvenlik alımı ve Temizlik alımı ilanları için başvuracak adayların gerekli olan tüm özelliklere sahip olmaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Özel güvenlik ve temizlik görevlisi son başvuru tarihi 4.10.2021 olarak belirtilmiştir.

Gerekli olan başvurular İŞKUR sitesi üzerinden gerçekleştirecektir. Başvurular 29.9.2021 tarihinde başlayacaktır.


Başvuru Genel Bilgileri


•    Kurumumuz sürekli işçi alım sürecinin her aşamasında aday tarafından beyan edilen hususlarda adaydan belge talep edebilecektir.

•    Başvuru  ve  işlemler  sırasında  gerçeğe  aykırı  beyanda  bulunduğu  tespit  edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak.

•    Sürekli işçi alımı ile ilgili Kurumumuz (www.ayk.gov.tr) internet sitesinde yapılan tüm duyurular tebligat sayılacaktır. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

•    Yedek adaylar, ihtiyaç olması halinde herhangi bir nedenle boş kalacak olan kadroya, aynı usul ile başarı sırasına göre sınav sonuçlarının geçerlilik süresi içinde göreve başlatılabilecektir.

•    İşe alınacak işçilerden, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.

•    Şartları taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan-sınav sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

•    Adaylar belirlenecek olan süre içerisinde hizmet sözleşmesini imzalayacak ve 15 gün içerisinde fiilen göreve başlayacaklardır.

•    Belgeleri teslim alınan adayların, Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırmasının sonuçlanmasını müteakip yazılı tebligat yapılmak suretiyle göreve başlamaları sağlanacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.