Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İşçi Memur Ve Güvenlik Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İşçi Memur Ve Güvenlik Alımı

Güncel kamu ilanları ile açıklaması yapılan bilgilerde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak için memur alımı, temizlik personeli alımı ve güvenlik alımı gerçekleştirilecektir.

Burdur iş ilanları kapsamı içerisinde açıklanmış alımlar için iş başvurusu yapmak isteyenlerin rektörlük tarafından bildirilmiş eğitim ve özel şartları taşıması gerekiyor.


MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


•    Burdur personel alımı için son başvuru tarihi 01.12.2021 olarak bildirildi.

•    Bütün adayların Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

•    Başvuru işlemleri için www.mehmetakif.edu.tr internet sitesinde bulunan başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak fotoğraf yapıştırmak gerekiyor.

 

universite-personel-alimi.jpg

 


ÜNİVERSİTE İŞÇİ MEMUR VE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İş başvuru yapacak kişilerde Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır ve bütün adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

2.    Büro personeli alımı için başvuracakların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekmekte.

3.    Memur alımı için Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarından birinden mezun olmaları ve Herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Teknisyen alımı için Süt ve Ürünleri Teknolojileri önlisans bölümü mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

5.    Güvenlik ve Koruma önlisans programlarından mezun olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, 2020 KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.