Personel Yönetimi KPSS Şartsız Personel Alımı

Personel Yönetimi KPSS Şartsız Personel Alımı

Personel alımı ilanları yapılması amacı ile duyurulmuş bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi içerisinde çalıştırılmak üzere 2 adet çevre mühendisi alımı yapılacaktır.

Güncel Kamu ilanları geneli içerisinde bildirilmiş olan bilgilerde yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin T.C. Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.


KPSS ŞARTSIZ ÇEVRE MÜHENDİSİ ALIMI


•    İSPER Teknik personel alımı son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

 

cevre-muhendisi-alimi.webp

 


KPSS ŞARTSIZ KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İstanbul belediyesi mühendis alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin çevre mühendisi bölümü mezunu olmaları, içme suyu artıma tesisi işletmesi hakkında tecrübeli olması ve 26-30 yaş arasında olmaları gerekiyor.

2.    İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet çevre mühendisi alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Personel Yönetim Kurumu KPSS Şartsız Teknik Personel Alımı

4.    İçin yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5.    İstanbul belediyesi mühendis alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenlerin ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6.    Belediye işçi alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin üniversitelerin çevre mühendisi bölümü mezunu olmaları, içme suyu artıma tesisi işletmesi hakkında tecrübeli olması ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.