Sınavsız Ve KPSS İstenmeden 9 Kamu Kurumu Personel Alımı Yapacak

Sınavsız Ve KPSS İstenmeden 9 Kamu Kurumu Personel Alımı Yapacak

Son dakika işçi alımı ve memur alımı ilanları kapsamına açıklanmış bilgilerde birçok farklı şehirde işlerini yürüten kamu kurumları kadrolu olarak personel alımı yapacaktır.

Aşağıda kamu memur alımı ve işçi alımı yapan devlet kurumlarının listesi yazılıdır. Hemen aşağıda yazılı mavi renkte bulunan ilan başlıklarına tıkladığınız takdirde bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


KAMU PERSONEL ALIMI YAPAN KURUMLAR


18-40 Yaş Arası KPSS Şartsız Memur Alımı

Kamu Kurumuna 6000 TL Maaş İle Personel Alımı

Lise Mezunu 50 Şoför Alımı Yapılacak

Devlet Kurumuna KPSS Şartsız Personel Alımı İlanları

Takım Çalışmasına Yatkın Kamu Memur Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

KPSS'siz Memur Alımı İlanları İle Yardım Masası Uzmanı Alınacak

Türkiye Belediyeler Birliği Kurumu 9 Proje Finans Uzmanı Alımı Yapacak


KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    İl özel idareleri, belediyeler ve bağlı kuruluşlar ile bunların üyesi olan idarelerin memur çalıştırılması ile ilgili kanunlarda belirtilen şartları taşımak gerekiyor.

2.    Belediye işçi alımı için çalışmak isteyen şahısların üst düzey raporlama becerisine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve ITIL süreçlerine hakim olması gerekmekte.

3.    İstanbul belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapacakların yeni teknolojileri takip etmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yazılım ile ilgili yeterli bilgiye sahip olması gerekmekte.

4.    Kamu iş ilanları için başvuru yapacak olanların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve uygulamalı atölye eğitimleri vermiş olmaları gerekmekte.

5.    Güncel şoför alımı yapılması için açıklanmış olan duyurulara başvuru yapacak bütün adayların E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

6.    Gerçekleştirilecek olan güvenlik araştırma sonuçlarının temiz olması, asli kusurlu olarak trafik kazası geçirmemiş olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.