Sınavsız Ve KPSS'siz Olarak Memur Alımı Yapılacak

Sınavsız Ve KPSS'siz Olarak Memur Alımı Yapılacak

Güncel iş ilanları bilgilerinde yayını gerçekleştirilmiş olan duyurularda Aydın büyükşehir belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız memur alımı gerçekleştirilecek.

İş başvuru yapmak isteyen adayların 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları gerekiyor.


KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BİLGİLERİ


Aydın belediyesi personel alımı için son başvuru tarihi 17.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru için bütün kişilerin belediye başkanlığı personel daire birimine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

 

buro-memur-alimi.jpg

 


SINAVSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru yapmak isteyen kişilerin ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Aydın il sınırları için çalışıyor olmaları gerekmekte.

Çalışmak isteyen vatandaşların esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, takım çalışmasına yatkın ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Tüm adayların iş temposuna uyum sağlayabilir olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Aydın işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.