Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personel Alımı Yapacak

Tarım ve Orman Bakanlığı Kamu Personel Alımı Yapacak

Resmi ilanlar kapsamında yayını yapılan kamu personel alımı bilgisinde Tarım ve Orman Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığında istihdam edilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacaktır.

TOB kurumu için iş başvurusu yapmak isteyen adayların lisans eğitimi vermekte olan Veteriner Fakülteleri ile 4 yıllık lisans eğitimi vermekte olan fakültelerden Ziraat Mühendisi, Orman Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, İnşaat Mühendisi unvanlı/diplomalı ve Hukuk Fakültesi mezunu olmaları gerekiyor.


TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI


Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı personel alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyenler aşağıda yazılı bulunan resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr


MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru yapmak isteyen adayların Tarım ve Orman Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı giriş sınavına en fazla iki kez katılmış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

Tarım bakanlığı personel alımı için başvurmak isteyenlerin Giriş Sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve yeni teknolojileri takip eden, güler yüzlü, özgüveni yüksek olmalı.

Orman bakanlığı işçi alımı genelinde başvuru yapmak isteyenlerin Sağlık durumunun, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya ve her türlü iklim ve yolculuk şartlarında seyahat etmeye elverişli olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.